Sizi Arayalım

Emsculpt Neo

İçindekiler

Ağrı ve acı hissetmeden incelmeyi hedefleyen Emsculpt son teknoloji medikal bir cihazdır. Bölgesel incelme ya da vücut şekillendirme konusunda, sadece yağ yakma ile kalmayıp aynı zamanda kas oluşumunu da sağlar. “Emsculpt nedir?” sorusunun cevabı son günlerde oldukça merak edilen konulardandır, bölgesel incelme için Emsculpt ve Emsculpt NEO hakkında detaylı araştırmalar yapılmaktadır.

Seans Sayısı :
4 Seans
Operasyon Süresi :
30 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Yok
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
0-1 Yıl

Emsculpt Nedir?

Bölgesel incelme konusunda acısız ve ameliyatsız bir tercih olan Emsculpt ile vücuttaki fazla yağ yakımı sağlanarak kaslar gelişir, belirginleşir. FDA onaylı bu medikal cihaz sayesinde herhangi bir cerrahi işleme gerek olmadan daha kalkık popoya, incecik bele ya da dümdüz ve kaslı karına sahip olmanız mümkündür. Emsclupt cihazının daha gelişmiş versiyonu olarak nitelendirilebilecek olan Emsculpt NEO teknolojisi, elektromanyetik enerji sayesinde yağ hücrelerini %30 oranında yok edip %25 oranında kas oluşumunu sağlamak olasıdır.

Emsculpt işlemiyle hem kadınlarda hem de erkeklerde bölgesel olarak zayıflamak, istenilen kaslı vücuda sahip olmak mümkündür. Emsculpt NEO yaptırarak kısa sürede, spor ya da diyet yapmadan, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek duymadan ya da hastanede yatmadan hayalinizdeki fit vücuda sahip olabilirsiniz.

Ne Dediler?
Melisa Ocak
05/03/2023

İlk operasyonum kepçe kulak ameliyatıydı. Dr. Ali Bey’e ve yardımcısı Tuba Hanım’a denk geldiğim için çok şanslıyım. Benim için çok rahat ve kolay bi

Devamını Oku
Mustafa Işık
03/01/2023

Aysu hocada işlem yaptırdım çok memnunum temiz hijyenik güzel klinik. Tuba hanıma da ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim

Enes Acet
15/12/2022

Türkiye de güvenilir sağlığınızı emanet edeceğiniz tek adres Ali bal hocamıza çok teşekür ediyorum alanının en iyisi

Alkım Karaca
13/01/2023

Kuzenim saç ekimi operasyonu için araştırma içerisindeydim kendisi saç ekimi için kendini hazır hissettiğini ve Türkiye ye gelmek istediğini söylemişt

Devamını Oku
Hilal Coşkun
13/02/2023

Lovest Clinic herşeyiyle harika.. çok güzel ilgili, ameliyatdan önce olduğu kadar ameliyat sonrası kesinlikle yanlız bırakmıyorlar. Her geldiğimizde ç

Devamını Oku
Izel Erdogan
02/01/2023

Ilk gun geldigimden beri bana cok guven veren ve yuzumu mukemmellestiren canim Dr. Aysu Aligil hocama ve Tugbanur Demirli'ye cok tesekkur ederim. Bot

Devamını Oku

Emsculpt Nasıl Uygulanır?

Emsculpt işlemi oldukça kolay uygulanır. Emsculpt NEO öncesinde herhangi bir hazırlığa gerek yoktur. Öğle aranızda bile yaptırabileceğiniz basit bir uygulamadır. Uzman hekimler tarafından gerçekleştirilen Emsculpt uygulaması, inceltmek istenen bölgeye yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik dalga verilerek yapılır. Emsculpt NEO kişide bireysel olarak yapılabilecek %30 oranlık kasların kasılmasını %100’ e çıkarır. Sporla haftalar alacak kası, Emsculpt ile 30 dakikada yapmak mümkündür. Emsculpt uygulaması sırasında kas tabanı oluşurken gereken enerji yağ kütlesinden alınır, vücut kas yaparken aynı zamanda yağ kaybeder.

Emsculpt NEO karın kaslarını, sadece ısınma süresi kadar zamanda, daha belirgin hale getirir. Ayrıca ameliyatsız olarak popo kaldırma işlemi sadece Emsculpt uygulamasıyla gerçekleşir. Kollarda ve bacaklarda etkili sıkılaşmaya ve incelmeye yardımcı olur. Yine bel ve sırt bölgelerinde incelmeyi sağlar.

Emsculpt diğer bölgesel incelme uygulamalarından farklıdır. Emsculpt ile yağlarınızdan kurtulurken aynı zamanda kas yaparsınız. Bu özelliği ile Emsculpt öncesi sonrası arasında vücudunuzdaki belirgin farkı hissedersiniz.

İlgili İçerikler
Badem Göz Estetiği Kalıcı mı?

Badem göz ameliyatı ya da badem göz estetiği olarak bilinen operasyon, genellikle işlevsel sorunları...

Erkekler de Yapar ve Yaptırır

Bir dönem bakımlı erkekler için ‘Metroseksüel’ tabiri kullanılır, özellikle maço algısı...

Burun Estetiğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun estetiği, kişinin yüzündeki dengeyi ve uyumu iyileştirmek amacıyla yapılan estetik bir cerrahi prosedürdür.

Sağlık Turizminde Dünya’da İlk 5’teyiz

Sosyal yaşamın tamamen sekteye uğradığı pandemi döneminde sağlık turizmi de ciddi şekilde etkilendi elbette.

Emsculpt Fiyatları

Estetik medikal işlem olan Emsculpt fiyatları son zamanlarda oldukça merak edilen bir konudur. Günümüzde spor yapmak istemeyen ya da spor yapmak istese de bir türlü vakit bulamayan kişiler için güzel bir seçenek olan Emsculpt NEO, vücut şekillendirmede devrimdir. Ayrıca bölgesel şekillendirme konusunda sporun her zaman çözüm olmadığı durumlarda yine Emsculpt işleminden faydalanılabilir.

Emsculpt İstanbul bölgesi başta olmak üzere, ülkenin pek çok yerinde hizmet alabileceğiniz bir işlemdir. Bu nedenle işlemi yaptıracağınız bölge, Emsculpt fiyat politikasını etkileyecek faktörlerdendir. Ayrıca Emsculpt NEO işlemini yapacak olan uzmanın tecrübesi, kliniğin kalitesi ya da bulunduğu yer de yine fiyatları etkileyelen durumlardandır. O yüzden Emsculpt fiyatları konusunda işlem yapacak uzmanla görüşme yapılıp, gerekli görülen yerler ve kaç seans olacağı konusunda kişisel program hazırlanıp Emsculpt seans ücreti belirlenebilir.

Emsculpt Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bölgesel incelme cihazlarında çağ atlatan Emsculpt NEO tekniğiyle vücudun incelmeye en çok ihtiyaç duyulan karın, popo, bel, sırt, bacak ve kol bölgelerinde işlem yapılabilir.

Karın bölgesi insan vücudunun en çok yağ biriktiren bölgesi olduğu için bu bölgedeki yağların yakımı oldukça zor ve uzun zaman alan bir süreçtir. Emsculpt NEO ile karın bölgesindeki yağ yakımı gerçekleşirken aynı zamanda kas oluşumu da sağlanır. Sporla meydana gelmesi aylar süren karın kaslarına Emsculpt NEO ile sadece birkaç seansta sahip olabilirsiniz.

Popo bölgesinde meydana gelen sarkmalar ya da şekilsiz popo duruşu oldukça rahatsız edicidir. Spor yaparak popo şekillendirme uzun süreli bir deneyim olmasının yanında her zaman istenilen sonucu vermeyebilir. Diğer alternatif olarak kalça kaldırma ameliyatı olabilirsiniz fakat bu da iyileşme süresi açısından tercih edilmeyebilir. Popo şekillendirme, popo kaldırma işlemlerinde Emsculpt NEO tekniği ameliyatsız olarak yapılabilen tek işlemdir. Birkaç seans yapılacak Emsculpt uygulamasıyla aylarca squat yapılmış gibi kalçalara sahip olmak mümkündür. Ayrıca acısız ve ameliyatsız bir işlem olması da Emsculpt NEO’ nun tercih edilmesinin önünü açar.

Emsculpt NEO ile bel ve sırt bölgelerindeki fazlalıklardan kurtularak daha ince ve sıkı görünüme sahip olmak son derece kolaydır. Emsculpt NEO, sırtta ortaya çıkan sarkık ya da fışkıran yağ görünümünü ortadan kaldırır. Spor yapmaya vakti olmayan ya da sağlık sorunları nedeniyle ağır spor aletlerini kaldıramayan kişiler için Emsculpt işlemi oldukça etkili bir yöntemdir. Bel bölgesinde oluşan fazla yağları yok etmek için de Emsculpt teknolojisi kullanılmaktadır. Emsculpt NEO yağ kütlelerini parçalayarak bel kısmındaki kötü görüntüyü ortadan kaldırır ve hayallerdeki incecik bel görüntüsüne kavuşmanızı sağlar.

Zaman içerisinde sarkan kollar ya da kalın bacak görüntüsünden kurtulmak de için de Emsculpt NEO teknolojisinden faydalanmak mümkündür. Üst ya da alt kollardaki sarkık ve şekilsiz yapıyı daha sıkı ve diri hale getirmek için kolun iki farklı bölgesine de Emsculpt yaptırabilirsiniz. Yine bacak bölgesindeki fazla yağlar yok edilerek daha ince, atletik ve kaslı bacaklara Emsculpt NEO teknolojisiyle sahip olabilirsiniz.

Emsculpt Avantajları

Bölgesel incelmede fark yaratan Emsculpt NEO teknolojisi pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bunlardan en önemlilerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Emsculpt NEO yağ yakarken kas yapması açısından ameliyatsız teknolojiler arasında en etkili olan cihazdır.
 • Emsculpt NEO ile yarım saat gibi kısa sürede işlem yaptırabilir, 4-6 seansla uzun süreli sonuçlar alabilirsiniz.
 • Emsculpt ile bölgesel inatçı yağlardan kurtulabilirsiniz. Vücudunuzun tek bölgesine yoğunlaşarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.
 • Emsculpt NEO kısa süreli bir işlem olduğu için vaktinizi almaz, sonuç için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.
 • Emsculpt uygulamasını yılın her mevsiminde yaptırmak mümkündür.
 • Emsculpt NEO normal bünyede herhangi bir hassasiyet yaratmaz.
 • Emsculpt NEO ameliyatsız ve anestezi gerektirmeyen bir işlemdir. Bu sebeple işlem sonrası hastanede yatmanıza gerek olmaz.
 • Bölgesel vücut şekillendirme konusunda aylar alacak spor faaliyetlerinin sonuçlarına kısa sürede acı ve ağrı çekmeden ulaşmanızı sağlar.
 • Emsculpt yaptıranlar işlem sonrasındaki süreci uygun diyet ve egzersizlerle destekledikleri takdirde Emsculpt NEO etkisini uzun zamana yayabilirler.

Emsculpt Zararları

Acısız ve ameliyatsız bir uygulama olan Emsculpt zararları yok denecek kadar azdır. Fakat yine de Emsculpt yaptırmadan önce bazı noktalara dikkat etmekte fayda vardır:

 • Emsculpt NEO uygulaması sırasında kullanılan maddelere karşı alerjik bünyelerde hassasiyet oluşabilir.
 • Emsculpt sonrası uygulama yapılan bölgede, spor sonrası olduğu gibi eklem ağrısı ve kızarıklık meydana gelebilir.
 • Emsculpt NEO yapıldıktan sonra yorgunluk ve açlık hissedilebilir.
 • Emsculpt NEO yaptırmak hamilelik döneminde tehlike oluşturacağı için bu duruma dikkat edilmesi gerekir. Yine emzirme dönemlerinde Emsculpt işleminin yapılması uygun değildir.
 • Kanser tedavisi gören, kronik hastalığı bulunan kişilerde Emsculpt işleminin yapılmasının uygun olmadığı gibi, Emsculpt yapılacak bölgede açık yara bulunması da yine işlemin yapılmasına engel teşkil eden durumlardandır.

Emsculpt NEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sporla zayıflayamayan ya da bazı nedenlerle spor yapamayan kişiler için güzel seçim olan Emsculpt NEO hakkında kaç seans gerekir, kaç gün arayla yapılmalı, sonucu ne zaman görülür ya da ne kadar yağ yakar gibi soruların cevapları şu şekildedir:

Olumlu Etkilerini Görmek İçin Kaç Seans Yapılması Gerekir?

Emsculpt uygulamasında olumlu sonuçlar almak için seansların 4-6 defa yapılması gerekir. Emsculpt NEO işleminden alınan etkiye göre seansın kaç kere yapılacağına uzman hekim tarafından belirlenir. Ayrıca Emsculpt yanında dengeli beslenme, bol içme, düzenli egzersizlerle şekilli vücut yapısı uzun süre korunabilir.

İşlemin Sonucu Ne Zaman Meydana Çıkar?

Kişilerin vücut yapısında bulunan yağ oranının fazlalığına göre Emsculpt NEO sonucu belli olsa da 2-4 hafta aralığında gözle görülür oranda değişim gözlemlenir. 2 ay sonrasında en net değişim sonucu ortaya çıkar.

Emsculpt Güvenli Bir İşlem Mi?

Ameliyatsız bölgesel incelme uygulaması olan Emsculpt son derece güvenli bir işlemdir. Emsculpt yaptıranlar yorumları incelendiğinde günlük hayata hemen döndüklerini ifade etmektedirler. Emsculpt NEO, FDA onaylı bir cihazdır ve işlem uzman hekimler tarafından yapılır. Bu da aslında işlemin ne kadar güvenilir olduğunun kanıtıdır.

Emsculpt NEO Ağrılı/Acılı Bir Tedavi Midir?

Emsculpt NEO yaptırırken acı veya ağrı hissetmezsiniz, çünkü programın esas amacı uygulamayı yaptıranlara acı ya da ağrı hissettirmeden bölgesel incelme olanağı sağlamaktır.

İyileşme Sürecine Gerek Duyulur Mu?

Emsculpt NEO, 30 dakika gibi çok kısa sürede biten bir uygulamadır. Sonrasında iyileşme sürecine gerek duyulmaz. Herhangi bir yatış süreci gerektirmez. Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra hemen iş hayatınıza veya günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

Alınan Sonuçların Kalıcılığı Ne Kadardır? 

Emculpt NEO, 2 ay sonrasında net sonuçlar veren bir işlemdir ve bu sonuçlarının kalıcılığı 1 yıla kadar devam etmektedir. Fakat doğru beslenme ve düzenli egzersizle desteklendiği takdirde bu süreç daha da uzamaktadır.

Emsculpt Sonucunun Ömrü Ne Kadar Sürer? İşlemi Tekrar Yaptırmalı Mıyım? 

Emsculpt NEO işleminin ömrü 1 yıla kadar devam etmektedir. İşlemi yapan doktorun tavsiyelerine uyarak yeme düzenine, belli başlı egzersizler yapmaya dikkat ederek bu süreç daha da uzatılabilir. Emsculpt işlemi bu süreç sonunda tekrar yaptırılmalıdır. Çünkü devam edilmediği takdirde vücutta sporu bırakmak gibi etki yapabilir.

Kimler Emsculpt Uygulaması Yaptırabilir?

Bölgesel yağlanma problemleri olan, sporla ya da diyetle bölgesel yağlardan kurtulamayan, kısa sürede kaslı ve fit vücut yapısına sahip olmak isteyen herkes Emsculpt NEO uygulamasını yaptırabilir. Sadece öncesinde kronik rahatsızlığın olup olmadığı ya da hamilelik gibi durumlara dikkat edilmelidir.

Emsculpt’ı Diğer İşlemlerden Ayıran Nedir?

Emsculpt NEO cihazını diğer bölgesel incelme işlemlerinden ayıran en önemli faktör, yağ yakarken aynı zamanda kas yapma özelliğidir.

Emsculpt NEO Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Emsculpt NEO özellikle bölgesel yağlanmanın fazla olduğu karın, popo, bel, sırt, kollar ve bacaklara uygulanabilir. Emsculpt NEO ile bu bölgelerdeki fazla yağlar yakılarak tıpkı spor yapmış gibi kas oluşumu sağlanır.

Emsculpt NEO Kimlere Uygulanamaz?

Emsculpt NEO kronik rahatsızlığı olanlara, hamilelere, emziren annelere, kalp pili olanlara, Emsculpt yapılacak bölgede açık yarası bulunanlara veya yeni ameliyat olanlara yapılamaz.

Emsculpt NEO Yağ Yakıyor Mu?

Emsculpt NEO radyo dalgaları ile kan akışını hızlandırıp yağ yakar. Diğer Bölgesel incelmeler yöntemleri gibi sadece yağ yakmakla da kalmaz, kas yapmanıza da yardımcı olur.

Uygulama Seans Aralıkları Nasıl Olmalı?

Emsculpt uygulaması seans aralıkları uzman hekim tarafından 2-3 günlük aralıklar olarak belirlenmektedir.

Son Güncelleme Tarihi : 10.08.2023