Gamze Estetiği Fiyatları | Gamze Estetiği Nedir? - Lovest Clinic
Gamze Estetiği - Lovest Estetik Kliniği

Gamze Estetiği Nedir?

Gamze yüzde kendine has bir güzellik katmakta ve gülüşlere daha güzel bir anlam vermektedir. Bazı insanlar gamzeye doğuştan sahip olur. Fakat artık bazıları da basit estetik operasyonla gamzeye sahip olabilirler.

Estetik Cerrahi Uzmanımız Op. Dr. Yücel Sarıaltın kendi geliştirdiği teknikle kaslarınıza dokunmadan, sadece yanak içinden basit bir operasyon ile gamze estetiği yapabilmektedir.

Oldukça hızlı şekilde yapılan bu işlem ile 15-30 dakikada kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Sizi Arayalım

  Venüs Gamzesi Nedir?

  Venüs gamzesi, bel bölgesinde yer alan orta hat bölgesine simetrik olarak belin 2 tarafında yer alan gamzedir. Özellikle gençler arasında çok moda olan düşük bel giyilmesiyle daha çok ön plana çıkan bir gamze türüdür. Ünlü kişilerin de çok fazla tercih ettiği venüs gamzesi lokal anestezi altında yapılır ve operasyon 20 dakika sürer.

  Diğer Gamze Çeşitleri

  Yanak ve belde bulunan venüs gamzesinden başka çene ve kalçada da gamze bulabilmektedir. Bu gamzelerde çekici görünebilmektedir. Bu bölgelerde de istenirse küçük operasyonlarla gamzelere sahip olabilirsiniz.

  Venüs Gamzesi Gamze Estetiği - Lovest Estetik Kliniği

  Gamze Estetiği Kimler İçin Uygundur?

  Gamze estetiğini 18 yaşını dolduran ve isteyen herkes yaptırabilmektedir. Kişileri daha çekici gösterdiği ve farklı bir güzellik kattığı için tercih edilen gamze estetiğinde daha çok kadın hastalarımız tercih etmektedir. Kadın hastalarımız yüz gamzesi yaptırmaya istekliyken, erkek hastalarımız daha çok çene gamzesi yaptırmayı istemektedir.

  Gamze estetiği için kliniğimize başvurarak uzman doktorlarımız ile görüşme sağlarlar.

  Gamze Estetiği Hangi Tekniklerle Yapılır?

  Gamze estetiği, Türkiye'de en çok ameliyat yapan estetik cerrahlar arasında yer alan doktorumuz Op. Dr. Yücel Sarıaltın tarafından geliştirilen yöntemle yapılmaktadır. Bu yöntemle kaslarınıza dokunulmadan yanak içindeki yağ dokusu ile gerçekleştirilmektedir.

  Operasyon Süreci Nasıldır?                                                                    

  Gamze estetiği lokal anestezi altında çok kısa sürede gerçekleştirilir. 15-30 dakika gibi bir sürede yapılan operasyon sonrası kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Doktor ile görüşme esnasında istenilen gamze yeri belirlenir. Sonrasında lokal anestezi ile kişi ağrı hissetmeden ağız içinden operasyon gerçekleştirilir.

  Lovest Estetik Kliniği - Gamze Estetiği

  Gamze Estetiği Yaptırdıktan Sonrası

  Gamze estetiği sonrası özellikle 1-2 gün yumuşak besinler tüketilmelidir. Yaklaşık 7 gün hafif şişlik yada morluk görülebilir. Hafif derece de ağrı da oluşabilmektedir. Estetik sonrasında doktorun tavsiye ettiği ilaçlar mutlaka kullanılmadır. Gamze estetiğinin en iyi yanlarından biri de geri dönüşünün mümkün olmasıdır. Yani eğer gamzenin size yakışmadığını düşünürseniz yeni bir operasyonla eski haline döndürmek mümkündür.

  TOP