Emtone Selülit Tedavisi Yöntemi | Selülit Nedir? - Lovest Clinic

Emtone selülit tedavisi için geliştirilen ve modern teknoloji ile birleştirilen yenilikçi bir cihazdır. Özellikle selülit tedavisinde fark oluşturacak bir tedavi yöntemi olarak ön planda yer almaktadır.

Sağlık sektöründe damga vuran Emtone selülit tedavisi gelişmiş teknoloji ile birlikte üretilmiştir. Selülit tedavisi alanına mucizevi bir dokunuş yapan Emtone, özellikle profesyonel olarak uygulanan bir yöntem olarak da bilinmektedir.

Emtone Nedir?

Emtone selülit cihazı FDA tarafından onaylanmıştır. Sağlık sektörüne kazandırılan en önemli tedavi cihazlarından biri olarak bilinen Emtone aynı zamanda portakal kabuğu görünümü üzerinde en etkili olan teknik olarak da bilinmektedir.

Radyo frekansı ve şok dalgası enerjisi ile çalışan Emtone cihazı selülit tedavisinde en etkili sonuçların elde edilmesini sağlar.

Özellikle Emtone cihazı ile yapılan uygulamalarda ilk seanstan itibaren selülit ve portakal kabuğu görünümünün giderilmesinde etkili olan bir üründür.

Selülit tedavisi için oldukça etkili olduğu bilinen Emtone cihazı geçmişten günümüze kadar uzun süren araştırmalar neticesinde geliştirilmiştir.

Sadece portakal kabuğu görünümünü değil selülit oluşumunu meydana getiren etkenlerin giderilmesinde de etkili olduğu bilinmektedir.

Emtone selülit tedavisi sayesinde elastikiyetini kaybetmiş olan cildin iyileşmesi sağlanmaktadır. Genişlemiş konumda bulunan yağ odacıklarının ve ciltteki hasar gören alanların etkili bir şekilde iyileşmesini sağlar.

Kolojen liflerine olan olumlu etkilerinden kaynaklı olarak ilk seanstan başlayarak olumlu geri dönüşlerin alınmasına yardımcı olmaktadır. Uygulandığı bölgedeki kan dolaşımının hızlanmasını sağlar.

Buna bağlı olarak da vücutta bulunan metabolik atıklardan kaynaklı olarak meydana gelen selülit sorununun ortadan kalkmasını sağlayabilmektedir.

Emtone selülit tedavisi son ve yeni teknolojiler eşliğinde kullanıma hazır hale getirilmiştir. Vücuda uygulamış olduğu dengeli ve odaklı basınç enerjisini kullanarak vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmaktadır.

Ayrıca radyo frekans enerjisini de etkin bir şekilde kullanabildiği için işlevini yitirmiş olan kolojen liflerinin geri kazanılmasını da sağlayabilmektedir.

Selülit sorunu olan bölgenin bu sayede elastikiyetini de geri kazanmasını sağlayabilir ve daha kaliteli ve sağlıklı bir cilt dokusu ortaya çıkarabilmektedir.

Selülit Nedir?

Portakal kabuğu görünümü ile bilinen selülit sorunu farklı hormonal sebeplerden kaynaklı olarak meydana gelebilir. Cildin çeşitli noktalarında ortaya çıkan selülit sorunu estetik görünümün bozulmasını sağlar.

Bölgesel bozukluk meydana getiren selülit ayı zamanda deri altındaki yağ dokularında gelişmektedir.

Derinin altında bulunan yağ dokularındaki bozukluklar gelişmeye devam ederek daha yoğun bir selülit oluşmasına neden olabilir.

Tıbbi açıdan selülit sorunu değerlendirildiğinde ise yağ hücrelerinin bazılarının ciltteki farklı noktalarda genişlemesinden kaynaklı olarak meydana gelen tümsekler şeklinde açıklanabilmektedir.

Selülit sorunu ilerlediği zaman daha yoğun ve daha derin çukurların oluşmasına sebep olarak estetik açıdan kötü bir görünümün oluşmasına neden olabilir.

Selülit genellikle bacak bölgesinde daha yoğun bir şekilde meydana gelebilmektedir. Ancak vücutta sadece bacak bölgesinde değil karın, uyluk, kalça bölgelerinde de selülit oluşumları sıklıkla görülebilmektedir.

Özellikle selülitin yağlı vücutlarda daha fazla meydana geldiği bilinmektedir. Ayrıca vücutta kol bölgelerinde de nadir de olsa selülit oluşumlarının meydana geldiği de görülebilmektedir.

Selülit Neden Oluşur?

Vücutta oluşan selülitin pek çok farklı nedeni olabilmektedir. Ancak selülit oluşumunun asıl nedeninin hormonlara bağlı olarak geliştiği bilinir. Ayrıca fazla ve aşırı kilo alımı ile birlikte menopoz ve hamilelik gibi diğer durumlarda da selülit oluşumunun daha hızlı gerçekleştiği bilinir.

Selülit Nasıl Geçer?

Vücutta meydana gelen selülit sorununun giderilmesi için ilk olarak spor ve diyet yapmak tercih edilmektedir.
Ancak bunların etkili bir tedavi şekli olmadığı da bilinir. Meydana gelen selülitlerin kısa süre içerisinde tamamen vücuttan giderilmesi pek mümkün değildir.

Ancak selülit sorunundan kesin olarak kurtulmak için ise derinin altında birikmiş olan yağ tabakası dokusunun azaltılması sağlanmalıdır. Bu selülit oluşumunun tamamen ortadan kaldırılması için en etkili tedavi yöntemi olarak bilinmektedir.

Ayrıca kişilerde meyana gelen selülit sorununun neden oluştuğu da yine tedavi için doğru yöntemi tercih edebilmek adına oldukça önemli bir etkendir.

Emtone Uygulaması Kaç Seans Sürüyor?

Emtone ile selülit tedavisi günümüzde selülitin giderilmesi için tercih edilen en modern tedavi çeşidi olarak bilinmektedir. Özellikle Emtone selülit tedavisi derinin alt tabakasında bulunan yağ oluşumlarının azaltılmasında oldukça etkilidir.

Selülit tedavisi için bir devrim niteliği taşıyan Emtone selülit tedavisi yöntemi kullanıcılar tarafından da kanıtlanan sonuçlar ile tanınmaktadır. Emtone yorumlar incelediği zaman selülit tedavisi için ne kadar etkili bir yöntem olduğunu da bir kez daha kanıtlamıştır.

Kullanıcılar üzerinde yapılan araştırmalar neticesinde Emtone şikayet veya olumsuz bir yorum gibi bir durum ile karşı karşıya kalınmamıştır.

Son dönemlerde Emtone Kadınlar Kulübü gibi ünlü platformlarda bile en popüler konu olmayı başarması da doğru bir tedavi yöntemi olduğunun göstergesidir.

Emtone selülit giderici cihaz uygulama sırasında 4 ayrı seans ile uygulanmaktadır.

Seansların başarılı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması ile birlikte selülit oluşumu meydana gelen bölgenin eski sağlıklı yapısına tekrar kavuştuğu görülmektedir.

İlk seanstan itibaren selülitli bölge üzerindeki etkisi gözle fark edilebilir derecede olmaktadır.

Ciltte bulunan ve yer eden selülit şiddetine bağlı olarak kişiye uygulanacak olan seans sayısı ise uygulamayı yapacak olan dermatoloji uzmanı tarafından belirlenmektedir.

Ancak ortalama olarak her bir selülit seansının 15 ile 22 dakika gibi kısa sürede tamamlandığını da söyleyebiliriz.

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?

Pek çok kişinin yaşamış olduğu selülit sorunu için geçmişten günümüze kadar farklı tedavi yöntemleri geliştirilmiştir.

Uygulanmaya devam eden farklı tedavi yöntemlerinin selülitin tamamen giderilmesi için bir çözüm olmadığı da bilinmektedir.

Ancak Emtone selülit cihazının kalıcı ve kesin bir tedavi yöntemi olarak uygulandığını belirtmek isteriz. Sadece 4 seanslık bir uygulama sonucunda bile selülitlerden tamamen kurtulmak Emtone selülit cihazı sayesinde mümkün olabilmektedir.

Emtone Kimlere Uygulanamaz?

Emtone selülit cihazı herkese uygulanamayabilir. Özellikle tedavi sırasında yaymış olduğu frekanslardan dolayı Emtone selülit cihazının uygulanamayacağı kişiler şu şekilde sıralanabilir:

    • Emziren kadınlara Emtone cihazı ile selülit tedavisi uygulanmamaktadır.
    • Kanser hastalığı ile ilgili tedavi gören kişilere uygulanmamaktadır.
    • Kişini selülitli bölgesinde platin var ise Emtone selülit cihazı kesinlikle kullanılmaz.

Emtone Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Vücudun herhangi bir bölgesinde meydana gelen selülit sorununun giderilmesi için Emtone her alanda güvenle ve rahatlıkla kullanabilmektedir.

Emtone İle Uygulama Sırasında Ağrı/ Acı Hissedilir Mi?

Emtone ile selülit tedavisi uygulaması sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmemektedir.

Vücudun herhangi bir bölgesine de uygulanabilen Emtone cihazı ile uygulama sonrasında kişi rutin yaşantısına hemen dönebilir.

Uygulama Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Emtone selülit tedavisinin ilk uygulamasından itibaren sorunlu bölgedeki değişimleri sizler de hemen fark edebilirsiniz.

Ortalama olarak 4 ile 6 haftalık bir tedavi süreci sonrasında Emtone selülit tedavisi sonuçlarını kesin olarak gösterir.

Kişiye göre değişiyor olsa da Emtone ile uygulama seansı sırasında en fazla 45 dakikalık bir uygulama gerçekleştirilmektedir. Kişinin yaşadığı selülit sorununa ve nedenlerine bağlı olarak da Emtone sonuçlarının alıcılığı farklılık gösterebilmektedir.

Emtone ile selülit tedavisinde uygulamalar ve seanslar tamamlana kadar hastaneye herhangi bir yatış işleminin yapılmasına gerek yoktur.

Sadece tek bir birkaç dakika içerisinde tamamlanabilmektedir. Ardından günlük rutin yaşantınıza sağlıklı bir şekilde devam edebilirsiniz.

Emtone selülit tedavisi uygulaması sırasında ise herhangi bir anestezi işlemi de yapılmamaktadır. Bunun için risk teşkil etmeyen ve oldukça sağlıklı bir tedavi yöntem olduğu bilinmektedir.

Yılın her döneminde Emtone selülit tedavisi için uygulamalara başlayabilirsiniz. Aynı şekilde sizin kararınıza bağlı olarak yılın her mevsiminde Emtone ile selülitlerinize tamamen veda edebilirsiniz.

Emtone Fiyat

Emtone fiyatları uygulama yapılacak olan kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Kişinin yaşadığı selülit sorununun büyüklüğü ve derinliği fiyata etki edebilmektedir.

Kişiye uygulanacak olan seans sayısı ile birlikte kaç dakikalık bir uygulama yapılacağı da fiyatlara büyük ölçüde etki edebilmektedir.

Emtone Ankara ve Emtone selülit tedavisi İzmir başta olmak üzere diğer tüm illerden de katılım sağlayarak selülit sorununuzdan tamamen kurtulabilirsiniz.

Daha sağlıklı bir cilde sahip olmak için yenilikçi bir tedavi yöntemi olarak Emtone selülit tedavisini tercih edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

    TOP