Emsculpt Uygulaması | Emsculpt Neo Fiyatları - Lovest Clinic

Emsculpt Neo Teknolojisi Nedir?

Emsculpt Neo, düzgün ve toplu bir vücuda sahip olmayı sağlayan teknolojik metottur. Yağ – kas dengesini korumak için yapılması gerekenler zaman alabilir. Son teknoloji cihazlarla beden hatlarını düzeltmek mümkündür. Emsculpt, radyo frekansı ve elektromanyetik enerji kombinasyonuyla yapılır.

Uygulamanın mantığı, çeşitli bölgelerin yayıcılarla uyarılmasıdır. Cihaz, radyo frekanslarını ve elektromanyetik enerjiyi uygun sırayla verir. Vücut görünümünü iyileştirmek için başvurulan ameliyatlarda anestezi şarttır. Emsculpt uygulamasında anestezi ve kesi yoktur.

4D Emsculpt Neo Uygulaması Nedir?

Vücut bölgelerindeki yağlanma düzeyi değişkendir. Genetik yatkınlığın sebep olduğu orantısızlıklar basen ve bacakta yoğunlaşır. Yağ eritme süreci kalçada, belde, karında tek düzlemi kapsar. Konumu ve işlevi itibarıyla bacak özel bir bölgedir. İç, dış, yan, arka düzlemlere sahiptir.

Bacak inceltme uygulamasında farklı yüzeyler eşzamanlı uyarılır. Dört parçadan oluşan 4D Emsculpt cihazları, bacak için üretilir. Dört boyutlu anlamına gelen 4D, bacakta kontrollü incelme sağlar. Kaba et görünümü, çok yönlü etkiyle giderilir.

Kimler Emsculpt Neo Uygulaması Yaptırabilir?

Çoğunlukla kadınlar incelme beklentisine sahiptir. Kontrolsüz yağlanma, erkekler için de sorun olabilir. Uygulamada cinsiyet sınırlaması bulunmaz. Erkekler ve kadınlar Emsculpt Neo teknolojisinden yararlanabilir.

Dikkat edilmesi gereken nokta, yaş seviyesidir. Kas hücrelerinin gelişimi tamamlamış olması önemlidir. Çocuklar ve 18 yaş altındaki gençler için Emsculpt önerilmez. Düzenli antrenman yapan ve estetik görünümü korumak isteyen sporcular; gönül rahatlığıyla uygulamadan yararlanabilir.

Emsculpt Nasıl Yapılır?

Emsculpt Neo nasıl yapılır sorusunun cevabı basittir. Hizmet alıcısı, vücudundaki yağlı ve sarkık bölgeyi tespit eder. Operatör, şikayetlerden ve muayeneden yola çıkarak tedaviyi planlar. Seans günü belirlenir. Hijyen gereği uygulama öncesinde duş almak gerekebilir.

Hijyenik ve donanımlı bir klinikte uygulama yapılır. Uyarılacak bölgeye göre, kişi yüzüstü veya sırtüstü uzanır. Enerjinin kas ve yağ hücrelerine ulaşması için hedef nokta çıplak olmalıdır. Karın, bacak, kalça, basen, bel bölgelerine uygulama yapılabilir.

Titreşerek çalışan cihazlar hedef bölgede bekler. Operatör, kişiye temas etmeden süreci izler. Enerji yayıcıların yerini değiştirir; cihazın kayması halinde pozisyonu düzeltir. Emsculpt Neo refakatçi gerektirmez. Seans sonunda günlük yaşama devam edilebilir.

Emsculpt Neo Ne İşe Yarar?

Emsculpt, yağ hücrelerinde apoptozis etkisi oluşturur. Devamında kas hücrelerini üst seviyede uyarır. Kaba görünüme yol açan yağ tabakası incelir. Kaslardaki yoğun gerilim, periyodik şekilde sürer. Apoptozis, hücrenin intihar etmesidir. Canlı hücrelerin DNA’sında apoptozis reaksiyonu mevcuttur.

Radyo frekansları, yağ dokusunda yüksek sıcaklık oluşturur. Hücre yaşamına elverişli olmayan sıcaklık, yağların apoptozis sürecini tetikler. Sonraki aşama, kasların elektromanyetik enerjiyle uyarılmasıdır. Yağ hücreleri intihar ederken kaslar uyarılır.

Çizgili kasları örten yağ azalır, hedef bölge incelir. Elektromanyetik uyaranlar, mevcut kasları gerer. Vücut, ani değişime reaksiyon verir. Yeni kas hücreleri oluşur. Emsculpt Neo ile yağ katmanı incelirken kas dokusu belirginleşir.

Emsculpt Neo Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Emsculpt işe yarıyor mu diyenler, profesyonel uygulamalardan maksimum verim alabilir. Avrupa ve Amerika’da yaygın olan metot, ülkemizde yeni sayılır. İdeal sonuç almak, hizmet tercihine bağlıdır. Bünye farklılıkları, verim düzeyinde belirleyicidir.

Tecrübeli operatörler, kaliteli ekipmanlarla gereğine uygun hizmet sunar. Emsculpt Neo, tıp teknolojisinin başarılı ürünlerindendir. Uygulamanın risksiz, çabuk, teknolojik olması avantaj sağlar. Seansların aksatılmaması önemlidir.

Öncesi ve Sonrasında Emsculpt Etkileri Nasıl Anlaşılır?

Emsculpt öncesi ve sonrası belirgin farklara sahiptir. Uygulamanın etkileri gözle görülebilir. Başarılı seansları takip eden sonuçlar, uygulama bölgesine bağlıdır. Seanstan sonraki aylarda vücut yeni düzene adapte olur. Farklı noktaların uyarıldığı süreçlerde etkileri şöyledir:

 • Yürürken göbekte hissedilen sallanma ve sarkma hissi azalır.
 • Kalın basen ve bacakların birbirine sürtünme oranı düşer.
 • Kol altındaki yağ tabakası incelir. Kolun hafiflemesiyle hareket kolaylaşır.
 • Bel çevresinde katlanan yağ erir. Fiziksel aktivite sırasındaki ağırlık hissi azalır.
 • Sarkmış kalçalar dik ve toplu görünüm kazanır.
 • Basen – kalça – bel orantısızlığı giderilir.
 • Uygulama yapılan bölgeler sıklaşır. Kaslı görünüm sağlanır.
 • Kas hücrelerindeki artışla, güç kapasitesi yükselir.
 • Yağ katmanında 5 – 6 santimetrelik incelme görülür.

Emsculpt Neo Etkileri Kalıcı Mı?

İnce ve estetik görünüme ulaşmak teknoloji sayesinde kolaylaşmıştır. Etki düzeyi yüksek Emsculpt Neo, bozuklukların giderilmesini sağlar. Fakat etkileri ömür boyu sürmez. Toparlanan bölgeler, beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzının etkisiyle yağlanabilir.

Uygulamalar, mevcut görüntü bozukluklarına odaklanır. Tıbbî faaliyetlerde kalıcı sonuç garantilenemez. Sahip olunan avantaj, Emsculpt hizmetlerine kolay ulaşabilmektir. Etki süresi farklılık gösterebilir.

Vücudun reaksiyonları, tedavi sonrasındaki 3 ayda gelişir. Vücuttaki yağ ve kas dengesi yaklaşık 6 – 12 ay gözlemlenebilir. Dengeli beslenmek etki süreğenliği sağlar. Emsculpt etkileri kalıcı mı diyorsanız, uygulama sonrasında egzersiz alışkanlığı edinmelisiniz. Kas kütlesini korumak ve yağ alımını dengelemek kişisel gayretle mümkündür.

Emsculpt Spor Yerine Geçer Mi?

Emsculpt beden estetiğini iyileştirebilir. Teknolojinin mantığı yağlarda yıkım oluşturmak ve kas hücrelerini uyarmaktır. Sürecin kardiyovasküler sisteme etkisi yoktur. Amaç, ideal görünüme ulaşmaktır.

Spor, kan dolaşımını ve kalp ritmini olumlu etkiler. Egzersiz süresi ve hareket yoğunluğu, metabolizmanın çalışma düzeyini saptar. Kas geliştirme bakımından Emsculpt Neo işlevseldir. Fakat sporun etkileri daha kapsamlıdır. Kondisyon ve kalp – damar sağlığı için egzersiz önemlidir. Uygulama yaptıranların, spordan vazgeçmemesi gerekir.

Kilo Vermek İçin Emsculpt Yaptırılır Mı?

Emsculpt kilo verdirir mi sorusuna olumlu ve olumsuz cevap verilebilir. Kilo almak, vücuda giren kalorinin harcanan kaloriden fazla olmasıdır. Kontrolsüz kilo artışı, beslenmeyle ilişkili bir süreçtir. Emsculpt yaptırmak beslenme alışkanlıklarını etkilemez. Uygulama sonrasında kilo alımı sürebilir.

Kilo verme ihtiyacı zaman içinde artıp azalabilir. Emsculpt, kilo verme metodu sayılmaz. Uzun süredir devam eden yağlanmayı kontrol altına alır. Kilo şikayetiniz varsa rutin egzersiz yapabilir, dengeli beslenebilirsiniz. Yağ artışı kronik hale gelirse, uygulama çözüm sunar.

Emsculpt Neo Kaç Seans Sürer?

Emsculpt kaç seans diyenler için farklı cevaplar bulunur. Hizmet alıcısının fiziksel özellikleri, uygulama sayısını belirler. Radyo frekans dalgaları ve elektromanyetik enerji, sınırlı etkiye sahiptir. Cihazların materyal yayma kapasitesi çoğunlukla sabittir.

Uygun miktarı aşmamak, sağlık için esastır. Seans miktarı, yağ kütlesindeki kalınlığa paraleldir. Sarkmanın yoğun olduğu bölgelerde uygulama gereksinimi fazladır. Ortalama süre 1 aydır. Haftada birer seans gerçekleşir. Emsculpt Neo 20 – 30 dakikada yapılabilen pratik bir uygulamadır.

Emsculpt Neo Yaptıran Var Mı?

Estetik vücuda sahip olmak isteyenler, faaliyetlerin yaygınlığını merak edebilir. Ameliyatların süregelen bir tanınırlığı bulunur. Emsculpt Neo yaptıranlar az sayıdadır. Teknoloji yeni olduğundan, hedef kitle henüz keşfetmektedir.

Büyük şehirlerde bulunan estetik tedavi merkezleri, metodu özümsemiştir. Hizmet verebilecek operatörlerin sayısı artmaktadır. Metoda erişim kolaylaştıkça, hizmet talebinin yükselmesi muhtemeldir. Avrupa ülkelerinde Emsculpt Neo yaygındır.

Doğru Uygulamayla Emsculpt Yapan Yerler Nerelerdir?

Estetik uygulamaları için başlıca alternatif, özel kurumlardır. Devlet kurumlarında sağlık hizmetleri öne çıkar. Özel hastane ve estetik merkezleri alana dönük hizmet sunar. Birincil faaliyeti estetik olan, doktor unvanına sahip kişiler güvenilirdir.

Vücut görünümünü iyileştirmek tedavi sayılmaz. Estetik çalışmaları ayrı bir sağlık hizmetidir. Emsculpt yapan yerler plastik cerrahi uzmanları istihdam eder. Plastik cerrahi, klasik ameliyat usullerine odaklanır. Bıçaksız estetik faaliyetleri de alana dahildir.

Emsculpt Yaptıranların Yorumları Nasıldır?

Estetik teknolojisi, her bünyede aynı özellikler gösterir. Vücutların reaksiyon düzeyi değişkendir. Emsculpt Neo modern ve güvenilir metotlardandır. Uygulama sonunda beklenmedik durumlar muhtemel sayılmaz.
Emsculpt yorumları çoğunlukla iyi yöndedir. Gözle görülür etki, kolay uygulama, çabuk seans temel avantajlardır. Etkileri yorumlayabilmek için, hizmet standartlarını anlamak gerekir. Metot, kalıcı etkiyi garantilemez. Kilo kontrolünde dikkatli olmak, verimliliği koruyabilir.

Emsculpt Yaptırmak Zararlı Mı?

Tıbbî uygulamaların yan etkileri bulunabilir. Tam otomatik cihazların kullanıldığı metot, riskli değildir. Faaliyet sırasında tehlike oluşturacak bir detay yoktur. Yayvan yüzeyli cihazlar hedef bölgeye yerleştirilir. Müdahaleye gerek kalmadan süreç işler. Emsculpt Neo, etik bilincine sahip profesyonellerce uygulanmalıdır.
Yağ hücrelerinde intihar programını aktifleştiren dalgalar, vücuda zarar vermez. Elektromanyetik enerji, tahribat oluşturmadan kasları etkiler. Ameliyat maksimum hijyen gerektirir. Emsculpt için standart koşullar uygundur.

Emsculpt Neo Fiyatları Ne Kadardır?

Emsculpt Neo fiyat bakımından birbirine yakın seçenekler sunar. Cihaz maliyeti ve operatör donanımı ücrette belirleyicidir. Türkiye’de henüz yaygınlaşması, fiyatı yükseltebilir. Uygulamaya hakim profesyoneller arttıkça, hizmet alımı kolaylaşacaktır.

Sağlık ve estetik uygulamalarında maliyet önemlidir. Uzman olmayanlar düşük fiyatla hizmet sunabilir. Tanınmış hastane veya sağlık kuruluşları doğru tercihtir. Emsculpt Neo hizmeti almadan önce referans gözlemi yapılabilir. Farklı kimselerin deneyimleyip memnun kaldığı hizmetler vardır.

Sizi Arayalım

  TOP